SN Studio
Skuteczna i bezpieczna sterylizacja narzędzi w 24 h

Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości

Specjalizujemy się w kompleksowej dekontaminacji narzędzi kosmetycznych. Zapewniamy mycie, dezynfekcję i sterylizację narzędzi wielokrotnego użytku zgodną z wymogami sanitarnymi.

Wyróżnia nas najwyższy standard świadczonych usług, które:

  • Maksymalizują bezpieczeństwo pracy – dzięki kompleksowemu procesowi dekontaminacji, który gwarantuje skuteczną ochronę przed zakażeniami i infekcjami.
  • Redukują koszty – dzięki atrakcyjnym pakietom sterylizacji narzędzi w ramach abonamentu.
    Oszczędzają czas – dzięki odbieraniu użytych narzędzi i odwożeniu po sterylizacji już w ciągu 24 h.
  • Gwarantują skuteczność i niezawodność – dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii parowej.

Nowoczesna technologia

Stosujemy nowoczesny autoklaw parowy klasy B w 134˚C, który zapewnia bezpieczną i skuteczną sterylizację narzędzi bez ich uszkodzenia.

Konserwujemy narzędzia, przedłużając ich żywotność oraz zmniejszając koszty ich napraw. Pakujemy w starannie oznakowane sterylne rękawy papierowo-foliowe. Rejestrujemy proces sterylizacji, zapewniając jego kontrolę na każdym etapie.

Atrakcyjne warunki współpracy

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy w ramach abonamentu – comiesięcznej sterylizacji narzędzi. To najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku, które pozwoli na znaczą oszczędność czasu i kosztów oraz zapewnia systematyczną sterylizację narzędzi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Szybkość, terminowość, niezawodna obsługa klienta, doświadczenie w sterylizacji narzędzi kosmetycznych, wykwalifikowany personel oraz zastosowanie nowoczesnej technologii do sterylizacji pozwala nam świadczyć niezawodne usługi, które wyróżniają się na rynku.
Skorzystaj z kompleksowej sterylizacji narzędzi i zapewnij 100% bezpieczeństwa świadczonych usług.

Dowiedz się więcej